Par Mums

Vasara

SLO LATVIA, SIA darbības pamatvirziens ir elektromateriālu, telekomunikāciju un drošības sistēmu materiālu vairumtirdzniecība.

Mūsu klienti ir elektromontāžas firmas, celtniecības kompānijas, ražotāji, valsts, pašvaldību iestādes un mazumtirdzniecības uzņēmumi, veikali utml.

SLO LATVIA, SIA ietilpst starptautiskā uzņēmumu koncernā SONEPAR, kas ir lielākais elektromateriālu vairumtirgotājs Eiropā ar gada apgrozījumu 20.6 miljardi EUR (2016), pārstāvot 44 valstis ar 239 strādājošiem uzņēmumiem. Atskats uz SONEPAR koncerna panākumiem  2016. gadā – http://panorama.sonepar.com/en/

Jau 1992. gadā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā tika nodibināts SLO OY meitas uzņēmums SLO EESTI AS, kas 1998. gadā atvēra savu pārstāvniecību Rīgā, Latvijā. 2000. gadā tika dibināts SLO LATVIA, SIA un atvērta elektromateriālu vairumtirdzniecības noliktava Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 2. 2003. gadā SONEPAR GROUP, paplašinot savu darbību Latvijā, nopirka Latvijas uzņēmumu MG ELEKTRO, SIA. Abi uzņēmumi tika apvienoti ar nosaukumu SLO LATVIA, SIA.

Uzņēmuma politika:
Mūsu veiksmi nosaka uzņēmuma stabilitāte, augsta pakalpojumu kvalitāte, plašs preču klāsts un augsta darbinieku profesionalitāte. Mēs nepārtraukti rūpējamies par savas vadības sistēmas pilnveidošanu un attīstību.

SLO LATVIA, SIA darbībā ir atspoguļotas arī visa SONEPAR koncerna kopīgās pamatvērtības:

  • Pienākuma apziņa – augsta atbildības sajūta
  • Cilvēki – svarīgākais resurss
  • Sinerģija – mācīties vienam no otra
  • Rezultāts – nodrošina izaugsmi un darbības brīvību
  • Klients – uzmanības centrā
  • Novērtējums – novērtē, tad arī tevi novērtēs
  • La Référence – vienmēr labākais paraugs citiem
  • Nākotne – nepārtraukta attīstība un uzlabojumi

Uzņēmuma vides politika:
Mēs rūpējamies par enerģiju taupošu produktu popularizēšanu sabiedrībā. Ar savu partneru starpniecību mēs nodrošinām efektīvu elektrotehnisko produktu un izlietotā iepakojuma šķirošanu, savākšanu un pārstrādi. Mēs apņemamies ievērot likumdošanas un citas vides pārvaldības prasības.

misija_2016

SLO Somijā www.slo.fi
SLO Lietuvā www.slo.lt
SLO Igaunijā www.slo.ee

Sonepar PANORAMA 2015