INSTRUMENTU diena 10. septembrī, Daugavpilī

Gaidīsim Jūs instrumentu klientu dienā SLO Latvia Daugavpils filiālē!

Sadarbībā ar mūsu piegādātājiem – BOSCH un MILWAUKEE gaidīsim Jūs instrumentu klientu dienā mūsu Daugavpils filiālē, Muitas ielā 3e, 15.septembrī. Apmeklētāji varēs iepazīties ar piegādātāju jaunumiem un demonstrācijām. Sagaidiet īpašus piedāvājumus, pārsteigumus un dāvanas gan sev, gan savam vēderam!

Bosch PROMO busiņš

Iegūsiet aktuālāko informāciju par Bosch elektroinstrumentiem, akumulatora instrumentiem un piederumiem. Uzdodiet jautājumus Bosch vēstnesim Mārtiņam un ekspertam Gintam - viņi palīdzēs Jums rast atbildes, dalīsies savās zināšanās un praksē.

Īpaši akcentēs JAUNO Bosch  X-Lock sistēmu un tās ieguvumus.

Tiekamies instrumentu dienā Daugavpilī - uzzini par x - lock!

Visas dienas garumā norisināsies aktivitātes! Dienas laikā norisināsies trīs loterijas  izlozes, plkst. 11:00 ;  12:00 un  13:00. Apmeklētājiem, aizpildot anketu, būs iespēja iegūt savā īpašumā Bosch X-Lock sērijas leņķa slīpmašīnu ar X-Lock stiprinājumu GWX 13-125 S PRO, 10 griezējdiskus Standart for Inox, vienu Carbride Multi Wheel un vienu Dimanda griezējdisku komplektā.

Loterijas anketa - ( LV )

Milwaukee prezentācijas busiņš

Tikai instrumentu klientu dienas ietvaros Milwaukee un SLO Latvia dāvinās Jums 5.0Ah Li-Ion akumulatoru - Iegādājies instrumentu komplektu (Instruments kopā ar bateriju un lādētāju) un mēs Jums dāvināsm papildus enerģiju akumulatora izskatā.

 Tiekamies instrumentu dienā Daugavpilī !

Visas dienas garumā īpaši piedāvājumi un citas aktivitātes!

KUR?  SLO Latvia Daugavpils filiālē, Muitas ielā 3e

CIKOS? sākot no 10:00 rītā līdz pat  14:00 pēcpusdienā!

 

Tiekamies!