INSTRUMENTU diena 26. augustā, Rīgā

Gaidīsim Jūs instrumentu klientu dienā SLO Latvia centrālajā birojā, Rīgā!

Sadarbībā ar mūsu piegādātājiem – BOSCHMILWAUKEE un BAHCO gaidīsim Jūs instrumentu klientu dienā mūsu centrālajā birojā Rīgā, Malēju ielā 1a, 26. augustā. Visas dienas garumā varēs iepazīties ar piegādātāju jaunumiem un demonstrācijām. Sagaidiet īpašus piedāvājumus, pārsteigumus un dāvanas gan sev, gan savam vēderam!

Milwaukee prezentācijas busiņš

Tikai instrumentu klientu dienas ietvaros Milwaukee un SLO Latvia dāvinās Jums 5.0Ah Li-Ion akumulatoru - Iegādājies instrumentu komplektu (Instruments kopā ar bateriju un lādētāju) un mēs Jums dāvināsm papildus enerģiju akumulatora izskatā.

 

Bosch PROMO busiņš

Iegūsiet aktuālāko informāciju par Bosch elektroinstrumentiem, akumulatora instrumentiem un piederumiem. Uzdodiet jautājumus Bosch vēstnesis Mārtiņam un eksperts Gintam - viņi palīdzēs Jums rast atbildes, dalīsies savās zināšanās un praksē.

Īpaši akcentēs JAUNO Bosch  X-Lock sistēmu un tās ieguvumus.

Visas dienas garumā norisināsies aktivitātes, dienas laikā norisināsies trīs loterijas  izlozes, plkst. 11:00 ;  12:00 un  13:00. Apmeklētājiem, aizpildot anketu, būs iespēja iegūt savā īpašumā Bosch X-Lock sērijas leņķa slīpmašīnu ar X-Lock stiprinājumu GWX 13-125 S PRO, 10 griezējdiskus Standart for Inox, vienu Carbride Multi Wheel un vienu Dimanda griezējdisku komplektā.

Loterijas anketa - ( LV )

 

Bahco jaunumi

Sarunas un īpaši piedāvājumi no Bahco pārstāvjiem.

 

Visas dienas garumā īpaši piedāvājumi un citas aktivitātes!

KUR? SLO Latvia centrālajā birojā, Malēju ielā 1a

CIKOS? sākot no 09:00 rītā līdz pat 14:00 pēcpusdienā!

Tiekamies!