SLO Latvia izstāde "Ziemas Diena 2015"

2015. gada 13. februārī notika SLO Latvia organizētā Latvijā lielākā elektromateriālu izstāde "Ziemas Diena 2015". Šogad reģistrējās un pasākumu apmeklētāja vairāk kā 900 nozares interesentu. Viņi bija pirmie, kuriem bija iespēja iepazīties ar 54 izstādes dalībniekiem, dažādu valstu ražotāju pārstāvju piedāvātajām izstrādnēm, produktiem un risinājumiem - apgaismes tehnika, telekomunikācijas, vidspriegums, instalācijas materiāli, drošības sistēmas, atjaunojamo energoresursu risinājumi, instrumenti, kabeļi un vadi, zibens aizsardzība un citi.

Izstādes laikā notika vairāki semināri, kā arī dažādi konkursi, kuros bija iespējams iegūt mūsu sadarbības partneru sarūpētās balvas.

Ja kādā no attēliem esat pamanījis sevi un nevēlaties, lai šis attēls būtu pieejams publiski, lūdzu, rakstiet mums uz info@slo.lv, norādot konkrēto attēlu, vārdu, uzvārdu, pārstāvēto uzņēmumu un e-pasta adresi. Ja pēc norādītājiem datiem spēsim identificēt, ka attēlā redzamā persona esat Jūs, attēlu no galerijas izņemsim.

Ar cieņu,

SLO Latvia

Foto no izstādes "Ziemas Diena 2015":