BLOGS

Zibens spērieni, kas sarūpē izdevumus!

Kā liecina statistikas dati, mūsdienās arvien biežāk elektronisko un elektrotehnisko ierīču bojājumus rada zibens izraisīts pārspriegums.

Uzzini vairāk

07 / 09 / 2020

Māja, kas būs ērta visiem un droša ikvienam!

Būvējot māju vai remontējot dzīvokli, katrs no mums cenšas piepildīt savas īpašās vēlmes un vajadzības, taču vienmēr jāņem vērā arī citu ģimenes locekļu intereses, kā arī tas, ka ar laiku daudz kas var mainīties: piedzimt un izaugt bērni, bet vecāki novecot.

Uzzini vairāk

04 / 09 / 2020

Kad dizains iet roku rokā ar funkcionalitāti

Mājoklis ir saimnieka individualitātes atspoguļojums, un tāpēc tajā ir būtiska katra detaļa. Viena no svarīgākajām sastāvdaļām, kas veido mājas atmosfēru, ir apgaismojums. Kompānija ABB, balstoties uz savu ilggadējo pieredzi un tradīcijām, par gaismas pārslēgšanu un regulēšanu zina visu, un tāpēc ir gatava piedāvāt slēdžu un rozešu sēriju pat visizsmalcinātākajai gaumei.

Uzzini vairāk

23 / 07 / 2020

Energoefektīvi risinājumi mājai

Drošība, komforts un optimāls enerģijas patēriņš – šīs ir tās lietas, kurām pievēršam īpašu uzmanību, domājot par mājas energosistēmu. Ikviens taču vēlas, lai viņa mājoklis – būtu tā jaunbūve vai dzīvoklis, kurā esam veikuši remontu – ir gan ērts un efektīvs no enerģijas taupīšanas viedokļa, gan arī varētu paaugstināt mūsu dzīves kvalitāti.

Uzzini vairāk

17 / 07 / 2020

KOPĀ MĒS VARAM UZBŪVĒT JŪSU SAPŅU MĀJU!

Daudzi domā, ka „SLO Latvia” sadarbojas tikai ar uzņēmumiem un piegādā elektromateriālus lielām jaunbūvēm. Taču patiesībā mēs piedāvājam daudzveidīgu un mūsdienīgu risinājumu klāstu arī mājokļiem.

Uzzini vairāk

22 / 05 / 2020

Siltuma regulācija pieskāriena attālumā

Pasaulē dāņu uzņēmums DEVI sevi ir pierādījis kā uzticamu un pieredzes bagātu partneri, jau vairāk nekā 75 gadus koncentrējoties elektrisko apsildes kabeļu ražošanā.

Uzzini vairāk

22 / 05 / 2020

tebis KNX domovea: Mājokļa vadība ar HAGER!

Mūsdienu mājokļos aizvien izplatītākas kļūst dažādas inženiertehniskās sistēmas, kuras ļauj attālināti kontrolēt un automatizēt dažādas elektroiekārtas un procesus.

Uzzini vairāk

22 / 05 / 2020

Elektroinstalācijas risinājumi mājoklim: Kas slēpjas zem apmetuma?

Būvējot māju, tās saimnieki jebkuras komunikācijas plāno tā, lai sadzīve ar tām būtu maksimāli ērta. Tas attiecas arī uz elektroinstalāciju, kam mūsdienās ir moderni risinājumi.

Uzzini vairāk

22 / 05 / 2020

LEDVANCE „LINEARlight”: Izteiksmes brīvība apgaismojumā!

Neskatoties uz lielo gaismas avotu daudzveidību, kas pieejama šodienas tirgū, ir funkcijas un uzdevumi, ar kuriem lieliski var tikt galā tikai līnijveida gaismas diožu moduļi jeb tā saucamās gaismas diožu lentes (LED lentes).

Uzzini vairāk

15 / 05 / 2020

Mājoklim jābūt tādam, kurā ir prieks dzīvot!

Līga Delvera ir māksliniece, kuras pamatprofesija ir grafiskā dizaina veidošana, taču, īpašos gadījumos ķeroties pie interjera veidošanas, viņai šī nodarbe gluži dabiski nākusi klāt kā papildinājums pamatdarbam.

Uzzini vairāk

15 / 05 / 2020

LEDVANCE „Vintage Edition 1906”: Apgaismojums ar pagātnes šarmu!

Līdztekus tam, ka arvien lielāku popularitāti dzīvojamo telpu dizaina jomā iegūst jaunas formas, materiāli un tehnoloģijas, sava vieta ir arī noformējumam retro jeb „vintage” stilā.

Uzzini vairāk

15 / 05 / 2020

Katrai vietai – sava gaisma!

Izvēloties labu un pārdomātu apgaismojumu mājai vai dzīvoklim, mums ir iespēja savu mājokli iekārtot tā, lai tas būtu komfortabls jebkurai ikdienas situācijai.

Uzzini vairāk

15 / 05 / 2020