JAUNUMI no SAPISELCO mūsu NOLIKTAVĀS

SAPISELCO kabeļu saitītes jeb savilces ir 100% radītas, projektētas un ražotas Itālijas ražotnēs.

Autentiski ražotāja izstrādājumi ir viegli identificējami pēc oficiālās tirdzniecības preču zīmes, kas iespiestas tieši pie katras kabeļu saites.

Sapiselco atpazīstamības zīme - kvalitāte meklējam SLO Latvia!

Paplašinot sortimentu, esam īpaši padomājuši par produkta maksimāli ilgspējīgu lietošanu. "Click Tie" polietilēna atkārtoti izmantojamā saitīte ir piemērota līdz 5 Kg slodzes noturēšanai.

Īpaši izstrādāta, divkārša pievilkšanas galviņa ļauj savienot 2 kabeļu saišķus ar vienu saitīti. Saitītes korpuss ir projektēts bez asiem stūriem un pilnībā noapaļots, tādā veidā maksimāli samazinot risku bojāt kabeļu apvalku.

Meklē jaunās SAPISELCO saitītes visos SLO Latvia tirdzniecības punktos!Meklē jaunās SAPISELCO saitītes visos SLO Latvia tirdzniecības punktos!

Noliktavā ir pieejamas kabeļu saitītes ar cilpu, tās ir izveidotas, lai ar kniedēm vai skrūvēm, kas izvērtas caur cilpu, savienotu kabeļu saišķus ar virsmu,neizmantojot atsevišķus skrūvējamus kabeļu savilču pamatus.

Saitītes skrūvējamas, no Sapiselco, jau pieejamas SLO Latvia veikalos

Neilona kabeļu saitītes, kuras var noteikt ar metāla detektoru. Šķietami neierastas, bet noteikti ar praktisku pielietojumu. Tās ir piemērotas izmantošanai pārtikas, farmācijas un ķīmiskajā rūpniecībā; vietās, kurās drošības apsvērumu dēļ visām instalācijām, jābūt detektējamām ar metāla detektoru.

Detektējamas saitītes pieejamas jau SLO Latvia

Halogēnus nesaturošās, pašdziestošās kabeļu saitītes.

Pašdziestošās kabeļu saitītes jau pieejams SLO Latvia

Aukstumizturīgās saitītes saglabā savas īpašības pat līdz -50 °C laikapstākļiem. Lieliski piemērotas lietošanai saldētavās un refrižeratoros.

Aukstumizturīgās saitītes jau SLO Latvia noliktavās!

Piespraužamas kabeļu saitītes dažādos izmēros. Ļoti populārs saitīšu veids mašīnbūves rūpnīcās.

Piespraužamas kabeļu saitītes meklējamas SLO Latvia noliktavās