Modernā birojā mūsdienām atbilstošas darba vietas

Mums ir atjaunots birojs— aicinām uz tikšanos un sarunām pie gardas kafijas!

Domājot par darbinieku labsajūtu, ērtumu un produktivitāti, SLO Latvia birojā tika ieviesti augstumā elektriski regulējami galdi, kā arī tika uzlabotas darba vietas ar parocīgiem kabeļu kanāliem.

Kāpēc SLO Latvia izvēlējās OBO BETTERMAN Kabeļu kanālus Rapid-45?!

Modernā Birojā, mūsdienām atbilstošas darba vietas

SLO Latvia Produktu Tirdzniecības vadītājs Kaspars Strautmanis skaidro īsi un kodolīgi par ērtu un praktisku pielietojumu:

Vienkāršs, bet efektīvs risinājums ņemot vērā, ka tiek izmantota augsta kvalitāte un ilgtspējība.

Ļoti labi iederas biroja interjerā, ērti pielietojams risinājums nolūkos, kad nepieciešamas jaunas vai papildus darba vietas.

Modernā laikmetā nav nepieciešams aizņemt kontaktligzdas, tās var aizvietot ar USB lādēšanas pieslēguma vietām, lai ērti var uzlādēt telefonus, planšetes, termokrūzes, viedpulksteņus.

Uzstādot kabeļu kanālus Rapid-45 SLO Latvia birojā, mums bija svarīga arī atsauksme no tehniķiem, kuri uzstādīja šo risinājumu. Ilgstoši sadarbojamies ar Caverion Latvija, tāpēc lūdzām uzņēmuma pārstāvi, lai izskaidro kā veicās ar montāžu un uzstādīšanu.

Par darba procesa virzību mums izskaidroja Caverion Latvija Servisa Tehniķis Ruslans Borisevičs:

Kabeļu kanālu Rapid-45 galvenā priekšrocība ir materiālu kvalitāte, to ir ērti griezt un tas ir elastīgs. Labi stiprinājumi iekšējiem moduļiem, kvalitatīvi un pārdomāti savienojuma elementi, jo īpaši stūri.

Universālas moduļu sistēmas, kas ļauj atkarībā no nepieciešamības sakomplektēt darba vietu. Kā piemēram, elektriskā kontaktligzda, usb lādētājs, LAN rozetes vai telefona rozetes un gaismas slēdzis.

Viegla, ērta instalēšanas iespēja.

Ienāc modernajā SLO Latvia birojā!

Paldies, OBO Betterman par atbalstu šīs sistēmas uzstādīšanai SLO Latvia centrālajā birojā, Malēju ielā 1a, Rīgā.

Cienījamie klienti, nāciet ciemos, izmēģiniet- JUMS PATIKS!