Izglītības IESTĀDĒM Ledvance apgaismojums par PUSCENU!

SLO Latvia sadarbībā ar Ledvance piedāvā jebkurai skolai, vienai klasei nodrošināt gaismekļus ar 50% atlaidi.

Kamēr skolēni bauda saulainu vasaru SLO Latvia sadarbībā ar Ledvance piedāvā jebkuru vienu klasi nodrošināt ar gaismekļiem par puscenu!

Atbilstošs apgaismojums ir svarīgs visās dzīves jomās, bet, ja būtu jāvērtē, kurās jomās nepieciešama visaugstākā apgaismojuma kvalitāte, tad izglītības nozare būtu viena no prioritārajām.

Atbilstošs un pietiekams apgaismojums ir svarīgs cilvēka labsajūtai, tas ietekmē skolēna spēju mācīties un skolas personāla optimālus darba apstākļus, radot patīkamu un stimulējošu vidi. Slikts apgaismojums rada diskomfortu, lai arī skolēni paši reti apzinās, ka šī diskomforta cēlonis ir slikts apgaismojums viņu darba vietā. Diskomforta sajūta skolēniem var izpausties kā problemātiska uzvedība un nespēja koncentrēties uzdotajai darbībai. Pašsajūtas pasliktināšanos skolēni var raksturot kā galvassāpes, noguruma sajūtu, diskomforta sajūtu acīs. Ilgstoši nepietiekoša apgaismojuma apstākļos, var pazemināties redzes funkcijas.

Izvēlies savus LEDVANCE gaismekļus no ražotāja sortimenta ŠEIT un pasūti pie mums ar 50% atlaidi!

Pieteikties akcijai lūdzam sazināties ar SLO Latvia apgaismojuma speciālistiem Viktoru Vosloboiņikovu viktors.vosloboinikovs@slo.lv, T. 29478956 vai Dzintaru Briljonoku dzintars.briljonoks@slo.lv, T. 29350393.

LEDVANCE akcija - skolām un auditorijām īpaša cena apgaismes renovācijai!

Piedāvājums spēkā līdz 2019.gada 31. augustam!

Akcijas nesummējas!