Ievērojami paplašinām noliktavas sortimentu ar frekvences pārveidotājiem

Tagad noliktavā ir pieejami arī ABB, Schneider Electric, Vacon frekvences pārveidotāji.

VACON

VACON® 20 ir ļoti kompakts un aprīkots ar funkcionalitātēm, lai uzlabotu sistēmas veiktspēju un izmaksu efektivitāti. Iespējama ātra uzstādīšana, pateicoties viegli piekļūstamiem termināliem, integrēta DIN sliedes stiprinājums un parametru kopēšanas rīks, kas var klonēt iestatījumus – izslēgtā stāvoklī. Parametru sarakstu var brīvi pārveidot, var izveidot lietojumprogrammas parametrus un noklusējuma iestatījumus. VACON® 20 plaša pielietojuma frekvences pārveidotājs VACON® 20, diapazonā 0,37–18,5 kW.

Apskatīt VACON® 20 frekvences pārveidotājus ŠEIT!

ABB

ABB plaša pielietojuma frekvences pārveidotājs ACS480, diapazonā 0,75–22 kW. Vienkāršāk nekā jebkad iepriekš - ACS480 sērijas piedziņas iekārtā ir iebūvētas visas galvenās funkcijas, kas būtiski samazina ieregulēšanai un uzstādīšanai nepieciešamo laiku. ACS480 sērijas piedziņas iekārtu standarta komplektācijā ir iekļauts grafiskais vadības panelis ar saskarni 13 dažādās valodās, turklāt lietotāji var pasūtīt izvēles Bluetooth vadības paneli, kas sniedz iespēju veikt ieregulēšanu un uzraudzību bezvadu režīmā. Galveno iestatījumu izvēlne un vadības makrokomandas palīdz ātri ieregulēt produktu, bet palīdzības poga nodrošina tūlītēju padomu neskaidrību gadījumā.

Apskatīt ACS480 sērijas frekvences pārveidotājus ŠEIT!

Schneider Electric

Altivar Machine ATV320 frekvenču pārveidotājs aprīkojuma ražotājiem, kas piemērots vienkāršiem un sarežģitiem pielietojumiem 3fāzu sinhronajiem un asinhronajiem motorien no 0,18 līdz 15 kW (0.25 līdz 20 Hp).

Apskatīt ATV320 sērijas frekvences pārveidotājus ŠEIT!