OPPLE viedais apgaismojums birojos

JAUNUMS- OPPLE Smart Lighting viedais apgaismojums Jūsu birojā!

Viedā apgaismojuma izmantošana birojos var ietaupīt daudz vairāk elektroenerģijas, bet ar to saistītā uzstādīšana un izmantošana bieži ir sarežģīta un dārga. Turklāt daudzos gadījumos ir vajadzīgs specializēts eksperts, lai šo apgaismojumu integrētu telpā.
OPPLE ir izstrādājusi pilnīgi jaunu sistēmu, lai ikvienam nodrošinātu Smart Lighting funkcijas un priekšrocības. OPPLE Smart apgaismojuma sistēmu raksturo ļoti vienkārša uzstādīšana, gaismekļus var piestiprināt pie griestiem, pieslēgt pie strāvas padeves un lejuplādēt OPPLE bezmaksas Smart Lighting aplikāciju ( Android un iOS). Nav nepieciešami papildu vadi, piederumi, serveri vai kontrolieri - viss ir iekļauts gaismekļa LED vadītājā, un tas tieši sazinās ar viedtālruni vai planšetdatoru. Ikviens to var ērti izmantot - tāpēc nav nepieciešams eksperts.

OPPLE Smart Lighting produkti ir pilnībā saderīgi ar viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot Bluetooth. LED gaismeklis, bezvadu kustības detektors un bezvadu sienas slēdzis ir pirmie šīs viedās sērijas produkti. Turklāt visus šos viedos produktus var kontrolēt, izmantojot OPPLE Smart Lighting aplikāciju.

Jaunā OPPLE Smart Lighting sistēma var samazināt jūsu elektroenerģijas patēriņa rēķinus par 60% salīdzinājumā ar parastajām apgaismojuma sistēmām. Turklāt OPPLE viedā apgaismojuma sistēma ļauj programmēt konkrētus režīmus dažādām telpām.
Šai sistēmai var viegli un ērti pieslēgt jau eksistējošu LED apgaismojumu, viss kas tam nepieciešams ir “LED Smart Relay”.
“LED Smart Relay” ir Bluetooth Relejs ar kura palīdzību var padarīt “viedu” (pievienot Smart Lighting sistēmai) LED apgaismojumu, kuram oriģināli nav iebūvēta šī funkcija.
Tas nozīmē:
-              Ja pie Smart Relay pieslēgs parastu nedimmējamu gaismekli, tad caur aplikāciju šo gaismekli varēs atpazīt, kontrolēt (ieslēdzot/izslēdzot), iedalīt grupās, un veikt citas manipulācijas, kas neietver gaismekļa dimmēšanu.

Pārslēdzieties uz OPPLE Smart apgaismojuma sistēmu jau šodien, samaziniet elektroenerģijas patēriņa rēķinus un izbaudiet mūsdienu viedā apgaismojuma priekšrocības!

IZMĒĢINI PIE MUMS

Pie mums, SLO Latvia centrālajā birojā Malēju ielā 1a, Rīgā, šī smart LED sistēma ir uzstādīta, mēs labprāt Jums to ļausim izmēģināt, nodemontstrēsim un atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.