MAIJS - mērinstrumentu mēnesis

Ātri, precīzi un efektīvi, īpašības, kuras raksturo profesionālus mērinstrumentus.

SLO Latvia mērinstrumentu jomā sadarbojas ar vadošajiem nozares uzņēmumiem Megger un SONEL S.A..

Par Megger

Uzņēmums, kurš izveidots jau 1800.gadu beigās, projektē un ražo testēšanas un mērīšanas instrumentus, kas veic elektriskos mērījumus profilaktiskai apkopei, traucējumu novēršanai un nodošanai ekspluatācijā. Megger produkti ir palīdzējuši klientiem visā pasaulē uzlabot savu iekārtu efektivitāti, samazināt izmaksas, pagarināt aparatūras kalpošanas laiku, kā arī veikt tendenču noteikšanu un analīzi, prognozēt iekārtu trūkumu un turpmāko veiktspēju.

Uzņēmums uzskata, ka, cieši sadarbojoties ar klientiem, tas var piedāvāt labākos risnājumus, paredzēt klientu vajadzības, uzklausot nozares speciālistus. Vienlaikus tam, pastāvīgi ieguldot inovācijās un produktu izstrādē, kā arī dizaina inženierijā un ražošanas tehnikā.

Par Sonel S.A.

Uzņēmums ir Polijas augstākās kvalitātes mērinstrumentu ražotājs elektroenerģijas ražošanas un telekomunikāciju nozarē. SONEL S.A. dibināts 1994.gadā. Uzņēmuma dibinātāji bija elektroinženieri - cilveki, kuriem ir labas zināšanas par tirgus vajadzībām specializētām testēšanas iekārtām.

SLO Latvia piedāvā dažādus mērinstrumentus:

- Zemsprieguma mēriekārtas

- Vidējā sprieguma mēriekārtas

- Izolācijas pretestības mērītājus

- Enerģijas kvalitātes analizatorus

- Releju un transformatoru testēšanas iekārtas

- Iekārtas vidējā un augstsprieguma mērīšanai

- Kabeļu laboratorijas un kabeļu lokatorus

- Akumulatoru bateriju testēšana

- un citi mērinstrumenti

Megger kompānijas prezentācijas video:

Vairāk informācijas par mērinstrumentiem uzzināsiet sazinoties ar mūsu tirdzniecības pārstāvjiem pa tālruni:    + 371 67114444   vai e-pastu:    info@slo.lv