BŪVLAUKUMA DROŠĪBAI - WES bezvadu risinājumi

Ramtech ir bezvadu tehnoloģiju ražošanas profesionālis ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi drošības risinājumu izstrādē.

Ražotāja Ramtech Electronics piedāvātais WES bezvadu ugunsdrošības produktu klāsts, galvenokārt ir paredzēts industriālās ēkās, būvlaukumos un rekonstrukcijā esošām ēkām, lai nodrošinatu ugunsdrošību būvniecības periodā. WES sērijas produkti, kurus izstrādājuši Ramtech Electronics eksperti, ir veidoti, pamatojoties uz ražotāja pieredzi, veidojot WES+, pirmo pagaidu bezvadu ugunsgrēka signalizācijas sistēmu, kas sertificēta EN54-25 kritērijiem un izstrādāta īpaši būvniecības nozarei.

WES sistēmas ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu visus spēkā esošo normatīvos aktus un tā ir sertificeta atbilstoši EN54, vienlaikus risinot sarežģītus drošības uzdevumus tādās vietās kā būvlaukumi,  dzelzceļa stacijas, rūpnīcas un kultūrvēsturiskos objektos, ļaujot izvairīties no viltus trauksmēm putekļu dēļ.

Ramtech Electronics piedāvātais produktu klāst ir ļoti plašs, sākot no risinājumiem, kas ļauj autonomā režīmā vai nosūtot informāciju SMS formā savlaicīgi informēt par aizdegšanās risku, līdz pat pagaidu trauksmes sistēmas integracijai esošajā ugunsgreka atklāšanas sistēmā vai tikt integrētas un monitorētas mākoņa risinājumā.

WES ugundrošības risinājumi tagad arī SLO Latvia veikalos!

Ramtech Elektronics ir uz attīstību tendēts ražošanas uzņēmums, kura uzmanības centrā ir inženierzinātnes. Uzņemums lepojas ar WES produktu līniju, kuras produktu klāsts ir uzstādīts un integrēts dažādos objektos jau vairāk nekā 14 valstīs visā pasaulē. Visas WES bezvadu ugunsgrēka signalizācijas sistēmas un iekārtas ir konstruētas, izstrādātas un ražotas Apvienotajā karalistē (UK).