JAUNUMS - Halogēnbrīva, gofrēta caurule ar kabeli

EVOEL SMART PRE - WIRED ir modernas cauruļu sistēmas mūsdienīgam un efektīvam pielietojumam.

EVOPIPES piedāvā saviem klientiem inovatīvus produktus elektroinstalācijai, kabeļu aizsardzībai, lietus notekūdeņu un saimnieciskās kanalizācijas infrastruktūras sistēmu izbūvei, drenāžas sistēmas, kā arī ūdens apgādes un gāzes apgādes infrastruktūras sistēmu izbūvei.

EVOPIPES produktu klāsts paredzēts drošas elektroinstalācijas sistēmas izveidei, kura vērsta uz klienta darba efektivitātes celšanu un kopējo būvniecības darbu izmaksu samazināšanu.

EVOPIPES SMART produktu līnija ir inovatīvs elektroinstalācijas aizsardzības risinājums, kas nodrošina augstāku cilvēku drošību ugungrēka gadījumā un sniedz būtisku resursu ietaupījumu elektroinstalācijas montāžas uzņēmumiem, veicot montāžas darbus.

SMART ir Evopipes apzīmējums daudzslāņu halogēnbrīvām caurulēm. Šīs caurules sastāv no 2 vai 3 slāņiem, kas papildina viens otru un nodrošina caurulei augstākajām prasībām atbilstošas īpašības. SMART caurules ir ražotas no speciāla halogēnbrīva materiāla.

SMART PRE – WIRED ir caurules ar rūpnieciski ievilktiem spēka vai telekomunikāciju kabeļiem. Cauruļu instalēšanas process ir daudz ātrāks un vienkāršāks, jo atkrīt nepieciešamība pēc kabeļu ievilkšanas objektā, jo tas jau ir izdarīts rūpnīcā. Tādejādi tiek samazinātas kopējās instalācijas izmaksas.

SMART caurules ir halogēnus nesaturošas. Degot tās gandrīz nemaz nerada dūmus. Tādēļ tās tiek plaši izmantotas vietās ar vāju ventilāciju, lielu cilvēku koncentrāciju, samazinātu evakuācijas ceļu skaitu, un vietās, kur nepieciešams aizsargāt jūtīgu un vērtīgu aparatūru. SMART caurules ir izstrādātas instalācijām publiskās ēkās: skolās, bērnudārzos, slimnīcās, viesnīcās, teātros, kinoteātros, muzejos, stadionos, arēnās, tirdzniecības centros, lidostās, stacijās un biroju ēkās. Sakarā ar ugunsdrošības prasībām pretdūmu aizsardzībai, halogēnbrīvās caurules ieteicams izmantot arī daudzdzīvokļu ēkās.

SMART grupas caurules ir ražotas atbilstoši standartiem LVS EN 61386-22.

SMART ir Evopipes apzīmējums daudzslāņu halogēnbrīvām caurulēm. Šīs caurules sastāv no 2 vai 3 slāņiem, kas papildina viens otru un nodrošina caurulei augstākajām prasībām atbilstošas īpašības. SMART caurules ir ražotas no speciāla halogēnbrīva materiāla.

SMART caurulēm ir koekstrudēts iekšējais slīdslānis, kurš ir ražots no speciāla materiāla ar ļoti augstām slīdamības īpašībām.

Ārējais elastīgais aizsargslānis nodrošina papildu aizsardzību caurulēm, kas ievietotas betonā vai pakļautas intensīvai UV staru ietekmei. 

EVOPIPES SMART caurules, zoom in

Priekšrocības:

• laika ekonomija (nav jāvelk kabeļi caurulēs)

• izmaksu ekonomija (darba veikšanai pietiek ar mazāku cilvēkstundu skaitu)

• halogēnbrīvs materiāls gan caurulēm, gan kabeļiem • iekšējais slīdslānis nodrošina iespēju ātri un viegli pievienot papildus vadus vai kabeļus arī pēc instalācijas

• iespējams vairāk noslogot vadus pateicoties labākai siltumapmaiņai

Tehniskā informācija:

• vadi: 3x1,5mm2 ; 4x1,5mm2; 3x2,5mm2; 5x1,5mm2; 5x2,5mm2; utt.

• kabeļi: 3x1,5mm2; 3x2,5mm2; 5x1,5mm2; 5x2,5mm2; telekomunikāciju kabeļi

• viegla vadu identifikācija pateicoties krāsu kodējumam atbilstoši Eiropas standartam

• temperatūras noturība caurulei: -25°C līdz +105°C • pieejamie izmēri: 16, 20, 25, 32, 40, 50 mm

• pieejami 100 m un 50 m ruļļos, atkarībā no caurules diametra

 

*Kabeļu un vadu tehnisko specifikāciju pieprasīt atsevišķi.

** Pēc pasūtījuma iespējams saražot 500-3000m garas (atkarībā no cauruļu diametra), uztītas uz koka spolēm