JAUNS LEDVANCE BIROJA GAISMEKĻU KLĀSTS

Piedāvājam modernus risinājumus biroja apgaismojumam, efektīvākai darba dienai!

Apgaismojumam birojos būtu jāuzlabo arī uzmanība un motivācija, un jānodrošina vieda un efektīva kontrole ar mērķi samazināt izmaksas. Jaunais LEDVANCE biroja gaismekļu klāsts ļauj apmierināt šīs vajadzības. Biroja apgaismojuma portfelī ietilpst plašs LED gaismekļu versiju klāsts — Panel (paneļveida), Linear (lineāri) un Downlight (lejupvērsti), savukārt, automātiskā kontrole nodrošina, ka gaismas ir ieslēgtas tikai tad, kad apgaismojums ir patiešām nepieciešams. Citas LEDVANCE biroja gaismekļu priekšrocības ir vienkārša uzstādīšana, zemas ekspluatācijas izmaksas un minimāla uzturēšana, kā rezultātā izmaksu atgūšanas laiks ir ļoti īss.

LEDVANCE Downlight Comfort ir viens no jaunā LEDVANCE biroja gaismekļu klāsta spīdekļiem. LED gaismekli var izmantot kā tiešu CFL lejupvērstā gaismekļa aizvietotāju (1 × 18 W, 2 × 18 W, 2 × 26 W). Tā pretatstarojuma īpašības (UGR < 22) un zemā mirgošana, pateicoties īpašam ECG, padara šo modeli par ideāli piemērotu lietošanai biroju telpās.

SLO Latvia piedāvā dažādus modernus risinājumus birojiem ar kuriem var iepazīties mūsu jaunākajā žurnālā “RISINĀJUMI BIROJIEM”, kurā ir pieejama plaša informācija par aktuālajiem risinājumiem biroja iekārtošnai, padomi materiālu izvēlei un izvietošanai, kā arī inovatīvi risinājumi biroja energoefektivitātes uzlabošanai.

Konsultācijas un atbildes uz jautājumiem pieejamas zvanot: 67114444 vai rakstot uz e-pastu:   info@slo.lv