Ierasto UK500 modeļu vietā - jauna sērija UK600 sadales

Gudrāks risinājums jūsu instalācijas idejām UK600 sērijas sadalne

ABB ir pasaulē vadošais ēku elektroinstalācijas izstrādājumu ražotājs. Visaptverošas zināšanas šajā nozarē, starptautiska pieredze un nepārtraukta inovāciju ieviešana sniedz mums iespēju nodrošināt optimālus risinājumus dzīvojamām ēkām. Mūsu risinājumi palīdz padarīt jūsu ēkas drošākas, energoviedas un piemērotas nākotnes prasībām.

UK600 sērija, Piemērota jebkurai idejai

Jaunās UK600 sērijas zemapmetuma elektroinstalācijas un vājstrāvas sadalņu vienkāršā modulārā konstrukcija, palielināta ietilpība un daudzie detalizētie risinājumi nodrošina lielisku pielāgojamību jebkurai instalācijas idejai, lai cik neparasta tā būtu. Jaunās paaudzes kombinētā sadalne, kurā ir apvienota elektroinstalācija ar vājstrāvas daļu, ir risinājums, kad jūsu idejas vairs netiek ierobežotas uz nepietiekamu risinājumu produkta rēķina.

Dizaina rāmis un ieliktņi

Īpaša UK600 sērijas sadalņu sistēmas priekšrocība ir plašās durvju un rāmju izvēles iespējas, kas sniedz iespēju pārveidot sadalni par pievilcīgu mājokļa dizaina elementu. Dizaina rāmī var ievietot attēlus un bildes, piespraust piezīmes ar kniedēm vai magnētiem, izmantot kā spoguli vai pat pievērst uzmanību ar LED izgaismojumu.

Pārbūves un kombinēšanas iespējas

UK600 sērijas kārbu komplektācijā ir ietvertas atbilstošas detaļas, kas sniedz iespēju savienot vairākas sadalnes gan horizontālā, gan vertikālāvirzienā. Papildus savienojuma komplekts tiek izmantots ne vien savstarpējam vadojumam, bet arī nodrošina pareizu atstatumu starp atsevišķiem korpusiem, lai starp durvju rāmjiem nebūtu spraugu.