Papildināts VACON 20 frekvenču pārveidotāju noliktavas pozīciju klāsts!

SLO Latvia papildinājusi noliktavas pozīciju klāstu VACON produktiem.

Lai gan tas ir ļoti kompakts, VACON® 20 ir aprīkots ar funkcionalitātēm, lai uzlabotu sistēmas veiktspēju un izmaksu efektivitāti.

 

Iespējama ātra uzstādīšana, pateicoties viegli piekļūstamiem termināliem, integrēta DIN sliedes stiprinājums un parametru kopēšanas rīks, kas var klonēt iestatījumus – izslēgtā stāvoklī. Parametru sarakstu var brīvi pārveidot, var izveidot lietojumprogrammas parametrus un noklusējuma iestatījumus.

 

PLC funkcionalitāte nozīmē, ka iekšējā atmiņā var būt iebūvēta atsevišķa vadības loģika, un neizmantotās ieejas/izejas var izmantot arī citu mašīnu saistītiem uzdevumiem.

 

Iebūvētais RS-485 interfeiss nodrošina izmaksu ziņā efektīvu un vienkāršu seriālo vadību. Ar papildu moduļiem VACON 20 var tikt pieslēgts gandrīz jebkurai tīkla sistēmai, kuras pamatā ir RS-485 vai Ethernet, ieskaitot Profibus DP, CANOpen, DeviceNet, Profinet I/O, EtherCAT, Modbus TCP/IP un Ethernet IP.

 

VACON 20 ir pieejams visos kopējos spriegumos un plašā jaudas diapazonā, optimizējot, piemēram, vertikālās kustības, iepakojuma, materiālu apstrādes un plūsmas kontroles pielietojumu dažādās procesa nozarēs visā pasaulē.

 

PIEEJAMIE BAROŠANAS SPRIEGUMI UN JAUDAS DIAPAZONI

1 x 208-240 V...0.33-3.0 HP/0.25-2.2 kW

3 x 380-480 V...0.5-25 HP/0.37-18.5 kW

 

ĪPAŠĪBAS UN PRIEKŠROCĪBAS

Individuāla un pielāgota kontrole, pateicoties iebūvētajai PLC funkcionalitātei

Optimizēta veiktspēja pievilcīgā vidē, pateicoties unikālai pasīvai dzesēšanas sistēmai

Atbalsta asinhrono indukciju, kā arī pastāvīgo magnētu sinhronos motorus

Izdalīta funkcionalitāte, lai uzlabotu plūsmas kontroli ēku automatizācijas (BMS) lietojumprogrammās

 

PIELIETOJUMS

Konveijeri, ekstrudētāji, iesaiņošanas mašīnas, tekstila pīšanas mašīnas, apstrādes un veļas mašīnas, ventilatori un sūkņi.

 

Programmnodrošinājums

ŠEIT!

 

Papildus informācija par pārējiem VACON produktiem

ŠEIT!

 

VACON PRODUKTI ( PDF )

VACON leaflets ( PDF )

 

Jautājumu gadījumā sazinies ar mūsu pārdošanas speciālistiem: 67114444 vai info@slo.lv vai automātikas grupas vadītāju Mārtiņu Dreimani: martins.dreimanis@slo.lv