Atskats uz izstādi “Ziemas Diena 2018”!

Izstāde “Ziemas Diena” norisinājās jau 17. reizi, pulcējot 54 sadarbības partnerus un vairāk kā 1100 interesentus!

Atskats uz “Ziemas Dienu 2018” BILDĒS !

Apsveicam “Ziemas Dienas 2018” apmeklētāju izlozē uzvarējušo Didzi Jaunzemi, kurš balvā saņems Milwaukee M18 urbjmašīnu|skrūvgriezi!

Izstādes laikā, ražotāji prezentēja savas aktualitātes un informēja par elektromateriālu nozares tendencēm. Izstādes ietvaros bija iespēja piedalīties kādā no 10 ražotāju rīkotajiem semināriem, kuros uzstājās pasaulē izplatītu zīmolu pārstāvji:

 

PHILIPS

Jaunumi apgaismojumā

ABB

Jauna ABB slēdžu sērija – ZENIT

LIGHTING TECHNOLOGIES

Main technical features of LED luminaires. Wrong choice: risks and consequences. | Основные характеристики светодиодных светильников. Неправильный выбор: риски и последствия.

SONEL

Portable appliance tests according to European standards with Sonel PAT

J. PROPSTER

Zibensaizsardzība: biežāk pieļautās kļūdas

SCHNEIDER ELECTRIC

Altivar Machine ATV340  -Innovative speed drives for high performance machines / Inovatīvi frekvenču pārveidotāji – Altivar Machine ATV340 - priekš augstas veiktspējas iekārtām.

RITTAL

RiLine 0,4kV 60mm kopņu sistēma, piederumi un pielietojums elektroenerģijas sadalei

WAGO

WAGO savienojumu risinājumi montāžai uz DIN sliedes

SIEMENS

MindSphere – open, cloud-based IoT operating system from Siemens

SCHNEIDER ELECTRIC

Ecoreach: fast setup, commissioning and efficiency in maintenance with Smart Panels in electrical distribution/ ECOREACH programmatūra viedo salņu konfigurēšanai. Ātra iestatīšana, ērta palaišana ekspluatācijā un efektīva apkalpošana

 

 “Ziemas Dienas” izstādes apmeklētājus piesaista ne tikai iespēja saņemt jaunāko profesionālo informāciju, bet arī tā ir unikāla iespēja personīgi iepazīties ar darījumu partneriem, nodibināt neformāli draudzīgas attiecības, kas ir būtisks panākumu faktors jebkurā biznesā.

Izstādi "Ziemas diena" var dēvēt par interešu klubu tiem, kas Latvijā darbojas elektromateriālu nozarē. Norises dienā Ķīpsalas izstāžu zālē patiešām valdīja ne tikai darījumu slēgšanas, bet arī svētku atmosfēra – pozitīvas emocijas allaž veicina rezultatīvāku darbu.

Uzņēmums SLO LATVIA pateicas visiem izstādes "Ziemas diena 2018" dalībniekiem un apmeklētājiem!

Aicinām jūs sekot informācijai SLO LATVIA mājas lapā, uzturēt kontaktus ar mūsu darbiniekiem, lai vienmēr būtu informēti par pasākumiem, kurus organizējam visa gada laikā.  


Vairāk informācijas uzzināsiet sazinoties ar mums pa tālruni:   +371 6 7114444 vai e-pastu:   info@slo.lv

UZ TIKŠANOS “ZIEMAS DIENĀ 2019” !