Kāpēc izvēlēties sausos transformatorus?

Iepazīsties ar sausajiem transformatoriem – droši un videi nekaitīgi!

POWER – Polijas sauso transformatoru ražotājs, kurš piedāvā plašu vidsprieguma transformatoru klāstu, kā arī spēj realizēt jebkuras klienta prasības. Visi transformatori atbilst Eiropas standartiem.

Sausie transformatori

Kāpēc izvēlēties sausos transformatorus?

1)      Minimāla ugunsbīstamība – materiāli, kas tiek izmantoti sausajā transformatorā ir liesmu neizplatoši un pašdzēsošie. Tas nozīmē, ka šos transformatorus var izmantot vietās, kur svarīga ugunsdrošība - kokapstrādes rūpnīcās, sabiedriskajās ēkās (tirdzniecības centros, slimnīcās, lidostās), kā arī kuģos un uz naftas platformām, u.c.

2)      Dzesēšanai nav nepieciešams šķidrums – sauso transformatoru efektīvai dzesēšanai nepieciešama gaisa plūsma, ja dzesēšanai nav jāizmanto šķidrums - nav jākontrolē noplūdes un nepastāv vides piesārņošanas risks.

3)      Vienkārša apkalpošana  - pietiek vien ar vizuālu transformatora apskati, lai pārliecinātos, ka ar transformatoru viss ir kārtībā.

4)      Iespējams palielināt jaudu – izmantojot papildus ventilāciju, iespējams palielināt darba jaudu līdz pat 40%

5)      Lielāka izturība pret īslaicīgu pārslodzi – strāvas blīvums sausā transformatora tinumā ir daudz mazāks nekā eļļas transformatorā, tādēļ nav nepieciešams izmantot lielākas jaudas transformatoru, lai īslaicīgi nodrošinātu lielāku darba jaudu.

Sausie transformatori 2

POWER piedāvājumā ietilpst arī aksesuāri transformatoriem:

1)      Papildus ventilācijas bloks  - speciāla, viegli montējuma konstrukcija, kas nodrošina stabilu gaisma plūsmu tieši transformatora tinumā.

2)      Anti vibrācijas paliktņi – ērts un lēts veids kā samazināt vibrāciju un trokšņu līmeni. Pieejami divi izmēri PWP125 un PWP200 ar riteņiem līdz 125mm un 200mm.

3)      Temperatūras relejs PWR07 ar PT100 ar PTC sensoriem – nodrošina temperatūras kontroli katrā tinumā atsevišķi un apkārtējās vides temperatūru.

Sausie transformatori 4

Ja Jums ir nepieciešama konsultācija saistībā ar instrumentiem, Jums palīdzēs SLO Latvia vidsprieguma un Cellpack produktu grupas vadītājs:

Vjačeslavs Ņetesovs, tālr. 67111604; e-pasts: vjaceslavs.netesovs@slo.lv