Evopipes halogēnbrīvās instalācijas gofras ar kabeļiem par SPECIĀLU CENU

Laika posmā no 2020. gada 5. maija līdz 30. jūnijam iegādājies pilnu paleti dāvanā saņem stilīgu džemperi.

Laika posmā no 2020. gada 5. maija līdz 30. jūnijam iegādājies Evopipes kabeļus gofrās par īpaši izdevīgām cenām un saņem stilīgu džemperi*

EVOEL SMART PRE - WIRED ir modernas cauruļu sistēmas mūsdienīgam un efektīvam pielietojumam.

EVOPIPES produktu klāsts paredzēts drošas elektroinstalācijas sistēmas izveidei, kura vērsta uz klienta darba efektivitātes celšanu un kopējo būvniecības darbu izmaksu samazināšanu.

SMART PRE – WIRED ir caurules ar rūpnieciski ievilktiem spēka vai telekomunikāciju kabeļiem. Cauruļu instalēšanas process ir daudz ātrāks un vienkāršāks, jo atkrīt nepieciešamība pēc kabeļu ievilkšanas objektā, jo tas jau ir izdarīts rūpnīcā. Tādejādi tiek samazinātas kopējās instalācijas izmaksas.

SMART caurules ir halogēnus nesaturošas. Degot tās gandrīz nemaz nerada dūmus. Tādēļ tās tiek plaši izmantotas vietās ar vāju ventilāciju, lielu cilvēku koncentrāciju, samazinātu evakuācijas ceļu skaitu, un vietās, kur nepieciešams aizsargāt jūtīgu un vērtīgu aparatūru. SMART caurules ir izstrādātas instalācijām publiskās ēkās: skolās, bērnudārzos, slimnīcās, viesnīcās, teātros, kinoteātros, muzejos, stadionos, arēnās, tirdzniecības centros, lidostās, stacijās un biroju ēkās. Sakarā ar ugunsdrošības prasībām pretdūmu aizsardzībai, halogēnbrīvās caurules ieteicams izmantot arī daudzdzīvokļu ēkās.

SMART grupas caurules ir ražotas atbilstoši standartiem LVS EN 61386-22.

SMART grupas caurulēs tiek ievietots halogēnbrīvs kabelis, nevis PVC un kabelis atbilst visiem standartiem.

Ārējais elastīgais aizsargslānis nodrošina papildu aizsardzību caurulēm, kas ievietotas betonā vai pakļautas intensīvai UV staru ietekmei.

Priekšrocības:

• laika ekonomija (nav jāvelk kabeļi caurulēs)

• izmaksu ekonomija (darba veikšanai pietiek ar mazāku cilvēkstundu skaitu)

• halogēnbrīvs materiāls gan caurulēm, gan kabeļiem

• iekšējais slīdslānis nodrošina iespēju ātri un viegli pievienot papildus vadus vai kabeļus arī pēc instalācijas

• iespējams vairāk noslogot vadus pateicoties labākai siltumapmaiņai

*Iegādājies 1151201610CS15 pilnu paleti(3000m) un saņem džemperi.

*Iegādājies 1151202010CS25 pilnu paleti(2000m) un saņem džemperi.

 

Vairāk informācijas uzzināsiet sazinoties ar mūsu tirdzniecības pārstāvjiem pa tālruni: +371 67114444 vai e-pastu: info@slo.lv