Iegādājies WAGO klemmes un saņem DĀVANU

Iegādājies WAGO instalācijas klemju komplektu un saņem dāvanā spēļu radiovadāmo automašīnu.

Elektriķi, montāžas darbinieki un lielākā daļa instalatoru ir iecienījuši WAGO instalācijas klemmes, jo tās ir kompaktas, ērti izmantojamas un vadus ir iespējams pārvienot pēc nepieciešamības. Iegādājoties instalācijas klemju komplektus, saņem dāvanu.

WAGO instalācijas klemju akcijas komplekti - ( PDF )

WAGO klemmes nodrošina monolīto un daudzdzīslu vadu pieslēgšanu ātrāk un tās aizņem mazāk vietas instalācijas kārbā. Pateicoties kompaktajiem klemju izmēriem, universiālās klemmes ir ideāli piemērotas izmantošanai vietās, kur ir ierobežota telpa. Uzstādīšana ir daudz vienkāršāka, vienlaikus nodrošinot brīvāku vietu papildus vadu pievienošanai nākotnē.

Pateicoties caurspīdīgajam korpusam jūs varat skaidri redzēt, vai vadi ir pareizi pievienoti un vai vadu izolācija ir noņemta līdz pareizajam attālumam. Turklāt divas viegli pieejamas testa pārbaudes vietas, vienkāršo testēšanu – viegli piekļūt pie kādas no klemmes testēšanas vietām pat pēc to pievienošanas.

221 sērijas klemju atvēršanas sviras tagad var atvērt un aizvērt izmantojot ievērojami mazāk spēka, kas ļauj ātri un ērti saslēgt vadus, neizmantojot instrumentus.

221 sērijas klemmes spēj vadīt strāvu līdz 32 A / 450 V pie maksimālās patstāvīgās darba temperatūras 105 ° C , kas padara tās par ideālu izvēli, lai savienotu vadus gan ar maziem, gan lieliem spriegumiem. Turklāt ENEC un UL sertifikāti, ļauj tās izmantot visā pasaulē.