Iegādājies WAGO klemmes un DĀVANĀ saņem izolācijas noņēmēju

Pērkot WAGO instalācijas klemju komplektu par akcijas cenu, dāvanā saņem CIMCO izolacijas noņēmēju.

SLO klienti WAGO instalācijas klemmes ir iecienījuši  jo tās ir kompaktas, ērti izmantojamas un vadus ir iespējams pārvienot cik vien tas ir nepieciešams. Iegādājoties instalācijas klemmju komplektu dāvanā saņem automātisko dzīslu  izolācijas noņēmēju JOKARI SUPER 4 PLUS no CIMCO.

WAGO instalācijas klemmju akcijas komplekts - ( PDF )

WAGO klemmes nodrošina monolīto un daudzdzīslu vadu pieslēgšanu ātrāk un tās aizņem mazāk vietas. Pateicoties kompaktajiem klemju izmēriem, universiālās klemmes ir ideāli piemērotas izmantošanai vietās, kur ir ierobežota telpa. Uzstādīšana ir daudz vienkāršāka, vienlaikus nodrošinot papildus brīvāku papildus vadu pievienošanu nākotnē.

Pateicoties caurspīdīgajam korpusam jūs varat skaidri redzēt, vai vadi ir pareizi pievienoti un vai vadu izolācija ir noņemta līdz pareizajam attālumam. Turklāt divas viegli pieejamas testa pārbaudes vietas, vienkāršo testēšanu – viegli piekļūt pie kādas no klemmes testēšanas vietām pat pēc to pievienošanas.

221 sērijas klemju atvēršanas sviras tagad var atvērt un aizvērt izmantojot ievērojami mazāk spēka, kas ļauj ātri un ērti saslēgt vadus, neizmantojot instrumentus.

221 sērijas klemmes spēj vadīt strāvu līdz 32 A / 450 V pie maksimālās patstāvīgās darba temperatūras 105 ° C , kas padara tās par ideālu izvēli, lai savienotu vadus gan ar maziem, gan lieliem spriegumiem. Turklāt ENEC un UL sertifikāti, ļauj tās izmantot visā pasaulē.

WAGO komplekts